Siteye Özel Backlink Paketleri

Sitenize Özel Backlink Paketleri

Backlink paketi siteye özel olmalıdır. Bu nedenle önce rakiplerinizi inceliyoruz ve sitenize uygun backlink profilini oluşturuyoruz. Rakipleriniz ile rekabette kalabilmenizi için gerekli linkleri belirliyoruz. Bu linkleri sitenize özel hazırlayıp almaya başlıyoruz. Böylelikle rakiplerinizin elinde bulunan linklerin dışında yeni ve kaliteli backlinklere de sahip oluyorsunuz.

Backlinklerin pozitif etki göstermesi için backlink paketleri sitenin backlink grafiğine uygun olmalıdır. Düzenli bir yükseliş gözlemlenmeli ve backlink profili sitenin link dağılımı önceden belirlenerek ilerleyen dönemlerdeki yükseliş stratejisine göre oluşturulmalıdır. Siteniz için bu çalışmaların tamamını tek bir backlink paketi altında hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Backlink Paketlerimiz

Sitenize özel dilediğiniz paketi kendi bütçenize göre seçebilirsiniz. En uygun, ucuz backlink paketleri hizmetini bizden satın alabilirsiniz. Çalışmalarımızın tamamı manueldir. Paketlerimiz arama motoru yönergelerine uygundur ve hiçbir zararı olmaz.

Standart Backlink Paketleri

👋 Tanışma Paketi

590
2 Anahtar Kelime
1 Özgün Tanıtım Yazısı
1 Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
10 Forum Tanıtımı
5 DA/PA Yüksek WEB 2.0
100 Yorum
5 Profil
1 DevinArt
5 Telegra
1 Medium
1 Flicker
1 Diigo
20 EDU&GOV YÜKSEK KALİTE
Satın Al

🌟 Başlangıç Paketi

790
3 Anahtar Kelime
2 Özgün Tanıtım Yazısı
2 Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
15 Forum Tanıtımı
10 DA/PA Yüksek WEB 2.0
150 Yorum
10 Profil
3 DevinArt
10 Telegra
2 Medium
2 Flicker
2 Diigo
30 EDU&GOV YÜKSEK KALİTE
Satın Al
Profesyonel Backlink Paketleri

✔️ Standart Paket

1190
5 Anahtar Kelime
3 Özgün Tanıtım Yazısı
3 Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
25 Forum Tanıtımı
15 DA/PA Yüksek WEB 2.0
200 Yorum
15 Profil
5 DevinArt
15 Telegra
3 Medium
3 Flicker
3 Diigo
40 EDU&GOV YÜKSEK KALİTE
Satın Al

🚀 Roket Paket

1290
7 Anahtar Kelime
5 Özgün Tanıtım Yazısı
5 Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
35 Forum Tanıtımı
20 DA/PA Yüksek WEB 2.0
300 Yorum
20 Profil
7 DevinArt
25 Telegra
5 Medium
5 Flicker
5 Diigo
60 EDU&GOV YÜKSEK KALİTE
Satın Al

Backlink Paketi Neden Alınmalı?

Backlinkler yani harici bağlantılar bir sitenin farklı bir siteye referans olma, link gücünü aktarma (Link Juice) ve otoritesine katkı sağlama durumudur. Kaba tabirle eğer bir site size referans olursa sıralamanız yükselir ve siteniz arama motorlarında bazı anahtar kelimelerde iyi yerlere gelebilir. Sitenizi işaret eden üçüncü kaynaklar link gücünün yanı sıra trafik aktarımına da katkı sağlar. Otoriter ve yüksek trafikli bir siteden alınan tanıtım yazısı ya da doğrudan bağlantı kullanıcılarda merak uyandırarak sitenizi ziyaret etmelerini sağlayabilir. Bu tarz linkler sıralamada ciddi anlamda pozitif etki sağlar. Aldığınız Backlink paketleri sayesinde pek çok otoriter siteden link almış olacaksınız ve uygun backlink fiyatları ile sitenizin sıralamasını kolayca yükseltebilirsiniz.

Backlink Paketlerini Neden Satın Almalıyız?

Kaliteli Backlink Paketi Hizmeti

Backlink paketleri herkes tarafından oluşturulup uygulanması beklenen SEO yapıları değildir. Oldukça önemli ve hassas bir konudur ve bir SEO uzmanı tarafından oluşturulması gerekir. Paket içeriğine eklenecek linklerin kalitesi ölçümlenir, trafik araştırması yapılır, backlink profilinizle uyumuna bakılır ve ReklamWeb tarafından özel olarak hazırlanmış bir değerleme kriterleri listesine göre uygunluğu belirlenir. Sonrasında paket içeriğine bu linkler eklenir ve uygun müşteriye satışı gerçekleştirilir. Çalışmalarımız bu nedenle performans ve sıralamada yükseliş garantilidir. Genel olarak yaptığımız çalışmalar site otoritesini yükseltmeyi hedefler. Bu sayede siteniz yan anahtar kelimelerde de yükselerek trafik hacminizi arttırır. Belirttiğiniz ana anahtar kelimelerde çalışmaya eklenir ve sıralamada yükseliş hedeflenir.

Sıralamanız reklam bütçesinde tasarrufunuzu arttırır bu sayede organik aramalardan müşterilerinize direkt ulaşabilirsiniz. SEO daha fazla ziyaretçi kazanmak ve reklam bütçesinden tasarruf etmek için oldukça önemli ve ileriye dönük bir yatırımdır. Bu yatırımı siteniz için sağlam temeller atarak yapmalısınız bu sayede ilerleyen dönemlerde sıralama yükselişi olarak Google tarafından ödüllendirilebilirsiniz.

Otoriter Backlink Satışı

Backlink satışı ile sitenizin sıralamasını arttırmak istiyorsanız öncelikle otoriter linkleri tercih etmelisiniz. SEO puanını arttıran bu backlink paketleri sitenizin otorite kazanmasına ve tüm anahtar kelimelerde yükselmesine olanak sağlar. Backlinkler bir sitenin farklı bir siteyi güvenilir olarak belirlenmesini, Google’ın gözünde de otoriterliğini temsil eder. Örneğin büyük bir siteden backlink alırsanız sitenizin belirtilen anahtar kelimede güvenilir sonuçlar verdiğini, kullanıcıların ilgisini çekebileceğini ve bu büyük sitenin size referans olduğunu gösterir. Bu sayede Google sitenizi backlink üzerinden keşfeder, güvenilir kategoride sitenizi inceler ve belirtilen anahtar kelimede üst sıralara yerleştirir. Unutmayın Google botları siteleri bağlantılar üzerinden keşfeder ve arama motoruna ekler, sıralamaya dahil eder. Bu nedenle backlink paketleri oldukça önemlidir.

Google’da Backlinklerin Önemi

Düzgün optimize edilmiş bir backlink paketi direkt olarak arama motoru yönergelerine uyumludur ve Google’ın sunduğu bu yönergeler oldukça açıktır; siteler okunabilir olmalı, aktif trafiğe ve kullanıcılara sahip olmalı, dizine ekli olmalı, yasalara ve Google yönergelerine uygun olmalı ve güncel olmalı gibi pek çok kriterden oluşur. Google botları siteleri bağlantılar üzerinden keşfettiği için kaliteli bağlantılara sahip olan siteler daha hızlı indekslenir, sıralaması yüksek olur, tek bir anahtar kelime yerine hedeflediği tüm anahtar kelimelerde stabil bir yükseliş görünür.

Backlink Paketi Satın Almak Mantıklı mı?

Backlinkler Google sıralama faktörleri açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle her sitenin backlinklere sahip olması gerekir. Backlink paketleri sıralamayı pozitif etkilemesi için otoriter linklerden belirli bir grafiğe göre seçilir ve uygulanır. ReklamWeb olarak arama motoru optimizasyonu için yeni bir hizmet olarak backlink paketlerini değerli müşterilerimiz için özel olarak hazırlıyor ve satışa sunuyoruz. Sizler backlink nasıl alınır? Hangi siteler güvenilir? Nasıl backlink oluşturulur gibi sorular ile uğraşmadan sitenizin sıralamada yükselişini izlerken bizler arka planda tüm backlink paketi işlemlerini sitenize uyguluyoruz. Hem yeni müşterilerinize daha kolay ve organik arama ile ulaşmanızı sağlıyor hem de sitenizin SEO puanına katkı sağlıyoruz.

Backlink paketleri Google sıralama kriterlerinin en önemli maddesidir diyebiliriz. Otoriter, sağlam ve güvenilir linklere sahip olan siteler hızlıca yükselişe geçerken, diğer siteler ya yerinde sayar ya da arka sayfalara düşerek rekabetten ayrılırlar. Mevcut rakiplerinizle rekabet halinde kalmak ve potansiyel müşterilerinizi sitenize çekmek için mevcut anahtar kelimelerinizde yükselmeniz gerekir bu nedenle sitenizin bir arama motoru sıralama kriteri olan backlinklere ihtiyacı vardır. Uyguladığımız backlink paketleri tamamen organik yöntemler ile eklenmektedir, siteler için özel olarak hazırlanır ve sürekli elimizdeki listelerde değişiklik yapılır. Bu sayede temelde otoriter siteler nadiren aynı kalsa da diğer tüm linklerde değişiklik olur.

Google 2016 yılında açıkladığı sıralama faktörlerinde SEO uyumlu içeriğin yanı sıra en önemli sıralama faktörünün Backlinkler olduğunu belirtmiştir. SEO çalışmalarına yeni başladıysanız ya da yeni yeni bir site işletmeye başladıysanız backlink paketlerinin SEO açısından ne kadar önemli olduğunu yaptığınız araştırmalar sonucu fark etmişisinizdir. Ancak backlink almak süreci oldukça meşakatli ve emek gerektiren bir süreçtir. Bu nedenle devreye ReklamWeb girer ve sıralamada yükselmeniz için ihtiyacınız olan backlinkleri sitenize özel backlink paketine ekler. Sizler SEO ile uğraşmadan sadece müşterileriniz ile ilgilenirsiniz.

Backlinklerin kendi aralarında alınma türleri vardır. Bu nedenle her site için farklı türlerde backlinkler alınarak backlink profili oluşturulur. Backlink türleri: Nofollow, Dofollow, UGC ve Sponsored türlerinde belirli bir dağılım oranı tutturularak alınmaktadır.

Backlink Çeşitleri Nelerdir?

Backlink paketleri pek çok link çeşidini içinde barındırır. Bu linklerin en yaygın kullanılanları iki rel etiketine sahiptir. Bunlardan birincisi “Dofollow” yani takip edilebilir, referans olunan ve güvenilir site anlamı taşır. Dofollow link aldığınız sitenin link gücü sizin linkinize aktarılır. İkinci seçeneğimizde ise “Nofollow” rel etiketi vardır. Nofollow linklerde referans belirtmez, takip edilmesine gerek yoktur anlamı taşır. Diğerleri ise UGC, Sponsored ve Social gibi etiketler ile paylaşılır. Yapılan çalışmanın doğallığı açısından tüm bu backlink türlerinin belirli bir dağılım oranında tutulması gerekir. Örneğin tüm backlinkleriniz Dofollow olarak görünürse bu doğal görünmeyecek, maksimum fayda sağlanamayacak hatta bazı durumlarda sıralama cezası ile karşılaşmanıza neden olacaktır.

ReklamWeb olarak bu nedenle paketlerimizi aşağıda belirttiğimiz şekilde oluşturuyoruz.

 • Haber sitelerinden tanıtım yazısı
 • Forum tanıtım çalışması
 • Sosyal backlink çeşitleri
 • Blog tanıtım yazısı çalışması
 • Footer backlink
Haber Sitesi Tanıtım Yazısı Nedir?

Haber siteleri trafik ve link gücüne göre tanıtım yazısı fiyatları belirlerler. Bu sitelerde sitenize backlink almak ve içerik üzerinden trafik çekmek, marka itibarı yaratmak için kendi markanızın haberini ya da tanıtım yazısını yayınlatabiliriz. Haber siteleri genel içeriğe sahip, yüksek trafikli, Google keşfet ve news kayıtlı olduğu için oldukça kaliteli ve otoriter backlinklerdir. Sıralamaya doğrudan etki etmektedir.

Footer Backlink Nedir?

Footer linkler yanlış kullanıldığında SEO açısından zararlıdır. Link alınacak sitenin bazı kriterlere uyması gerekir. Bu kriterlerden geçen sitelerden ücreti karşılığında Footer Backlink alınabilir. Ancak aynı anda birden fazla siteden alınması direkt spam algısı yaratır ve sıralamaya zarar verir. Bu tarz backlinklerin kesinlikle SEO uzmanı kontrolünde alınması gerekir. Footer Backlink almak için bizimle iletişime geçin, SEO uzmanımız sizin için uygun olan siteleri kontrol etsin ve paketinize bir ya da birden fazla Footer backlink eklesin.

Footer sitenin en alt kısmını temsil eder. Site tasarımı aslında üç parçadan oluşur. Header üst kısım, Body orta kısım, Footer ise en alt kısımdır. Footer kısmından alınan linkler siteye ait tüm sayfalarda gösterime girer. Tıklanması düşüktür ancak link gücü en yüksek olan backlinklerden biridir. Doğru kullanımda sıralamada hızlıca yükselmenizi sağlar.

Forum Tanıtım Çalışması Nedir?

Güncel ve aktif olan forum sitelerinde sitelerin linklerinin paylaşılması, faydalı web siteler kısmına eklenmesi ve bu forumlardan backlink alınması işlemidir. Bu sayede hem forumdaki kullanıcılar sitenizi keşfeder hem de aktif bir backlink kazanmış olursunuz. Bazı Backlink paketleri içerisinde bulunan forumlar tamamen backlink almak için oluşturulmuş sitelerdir ve işlevsizdir. Bu nedenle ReklamWeb olarak tamamen aktif, organik trafiği olan ve link paylaşımına müsade eden forum sitelerini tespit ediyor, bu sitelere linklerinizi ekleyerek organik backlink almanızı sağlıyoruz.

Backlink Fiyatlarını Neye Göre Belirlenir?

Backlink fiyatları bir sitenin kalitesi ile doğru orantılı olarak artar ya da azalır. Fiyat belirleme kriterleri başlıca şu şekildedir; sitenin trafiği, DA ve PA değerleri (Otoritesi), SEO durumu, indekslenme durumu, açık olduğu süre (site yaşı). Ek olarak paket fiyatlarını site seçimleri bu şekilde etkilemektedir. Direkt backlink paketleri için fiyatı ise işlemin manuel yapılması, farklı IP adreslerinin kullanılması, linklerin özenle seçilip hazırlanması etkilemektedir. Bazı satıcılar işlemlerin tümünü bot adını verdiğimi programlar ile yaparak kullanıcılara pek çok zararlı linki satmaktadır. Bu durum bir SEO çalışması değil, anti SEO çalışmasıdır ve kesinlikle önerilmez. ReklamWeb olarak uyguladığımız yöntemler tamamen organik ve manuel yöntemlerdir. Hiçbir masraftan ve iş yükünden kaçmayarak müşterilerimizin siteleri için en iyi çalışmayı yürütmeyi hedefleyen mükemmeliyetçi bir ekibe sahibiz.

Backlink Paketlerini Neden Satın Almalıyız?

Backlink paketleri genel olarak pek çok link türünü içinde barındırır. Siteye özel, özenle seçilen linklerden hazırlanmış olan backlink paketleri sıralamanızı kesinlikle yükseltecektir. Satın alındıktan sonra üç ay içerisinde etkisini tamamen gösterir ve sitenizde performans artışı yaşanır. Alınan linklerin neredeyse tamamının indekslenmesi ortalama üç ay sürmektedir. Sağladığımız linkler kalıcıdır ve arama motorlarında sitenizin güvenilirliğini, kullanıcı dostu olduğunu, mevcut anahtar kelimelerinizde kullanıcılar için en iyi sonuçları verdiğinizi işaret ederler.

Backlink Paketleri Sıralamanızı Yükseltiyor

Google yönergelerine uygun olan backlinkler sıralamaya doğrudan etki etmektedir. Arama motorlarında en temel ve en önemli sıralama faktörü backlinklerdir. Kaliteli linklere sahip olan siteler rakiplerinden sıyrılır ve üst sıralara yerleşirler. Alınan bu linklerin paravan blog, link doldurulmuş bir site ya da backlink için özel açılmış siteler olmaması gerekir. Bu durum Google’ın gözünde yönerge hatasıdır ve karşılığı sıralama cezası olabilir ya da siteniz tamamen arama sonuçlarından kaldırılabilir.

Sitenizin Hızlı İndekslenmesini Sağlar

Arama motorları siteleri örümcek adı verdiğimiz botlar ile tararlar ve arama sonuçlarına uygunluklarına göre eklerler. Örümcekler ise siteleri linkler üzerinden keşfeder, bir linkten diğerine ulaşır ve keşfettiği sonuçları günceller ya da sonuç sayfalarına ekler. Bu duruma indekslenme adı verilir. Kaliteli sitelerden alınan backlinkler sitenizin hızlı keşfedilmesini sağlar ve hızlı indeks alırsınız. Arama motoru botları (örümcekler) otoriter ve kaliteli siteleri neredeyse anlık olarak izlemektedir.

Backlink Paketleriyle Alakalı Sorularınızın Cevapları

 1. Backlink Paketlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Backlink paketlerimiz hakkında en ince detaya kadar bilgi vermekten çekinmemekteyiz. Sonuç raporunda aldığınız backlinklerin tamamını eksiksiz bir şekilde görüp kontrol edebilirsiniz. Backlinkler deneyimli SEO uzmanlarımız tarafından tespit edilip, sitelerin ihtiyacı olan backlink profiline göre uygulanmaktadır. Bu nedenle paket içerisindeki çoğu backlink siteye özel olarak satılmaktadır. Ek olarak telafi olması için bonus linkler de eklemekteyiz. Çalışmalarımız anahtar kelime üzerinden link çıkışı ile sitenize yönlendirme verilerek yapılmaktadır. Ek olarak ana sayfa ve diğer güçlü sayfalarınızın sıralamada yükselmesi için linkleme çalışması yapılmaktadır.

 1. Backlink Paketleri İçinde Bulunan Linkler Kalıcı mı?

Linklerin tamamı organik ve aktif trafikli sitelerden alındığı için bazı siteler link verme politikasında değişikliğe gidebilir. Bunu öngördüğümüz için paket içerisinde ektra linkler ekleyerek bonuslar vermekteyiz. Genel olarak paketlerimizin içinde bulunan linklerin kalıcılık oranı %80 civarıdır. Ek olarak eklediğimiz linkler ise silinen backlinklerin telafisini sağlamaktadır.

 1. Her Site İçin Backlink Paketi Alabilir miyiz?

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, +18 ve illegal içerikli sitelerin hiçbiriyle çalışmıyoruz. Önceliğimiz kurumsal ve geleceği olan vizyoner site projeleridir. Hatta vizyon sahibi sitelere, gelecek vaat eden projelere özel indirim de sağlayabiliyoruz.

 1. Backlinkler Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir?

Backlinklerin etki göstermesi için indekslenmesi gerekir. Bazı siteler geç indekslenirken bazıları çok hızlı indeks alarak Google tarafından keşfedilir ve link gücü sitenize aktarılır. Backlink paketlerinin tamamen etki gösterme süresi ortalama 3 ay civarıdır. Sadece bizim sitemizden aldığınız linkler için değil, genel olarak alınan tüm linklerde ortalama süre bu kadardır.

 1. Backlinkler Alma Süreci Ne Kadar Sürüyor?

Verilen siparişleri hızlı şekilde teslim etmeyi hedefliyoruz ancak çok fazla link içeren paketlerimiz olduğu için teslim tarihi yoğunluğumuza göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle ortalama bir gün verecek olursak 3-7 gün arasında paketleriniz teslim edilebilir. Yapılan tüm işlemler manuel olduğu için, organik yöntemler tercih edildiği için bu süreç en geç 7 güne kadar uzayabilir.

 1. Sitem Kaçıncı Sıraya Yükselir?

Sıralama kriterlerinde en önemli unsur Backlinkler olsa da, pek çok SEO kriteri devreye girmektedir. Sıralama tamamen Google’a ve algoritmasına bağlı bir durumdur. Sıralamanızda kesin artış yaşayacağınızın garantisini verebiliriz ancak kaçıncı sırada bulunacağınız hakkında net bir şey söylememiz doğru olmayacaktır. Eğer sitenizin iç SEO çalışmaları doğru yapıldıysa, içerikleriniz ve görselleriniz SEO kriterleri dikkate alınarak oluşturulduysa, aktif ve yönlendirilebilen bir trafiğiniz varsa, temanız SEO uyumluysa çalışma sonucu ilk sayfada gösterilme ihtimaliniz oldukça yüksektir.

 1. Backlink Paketleriniz Siteme Zarar Verir mi?

Paketlerimizin içerisindeki linkler özenle seçilmiş kaliteli linklerdir. SEO uzmanları en otoriter, kalıcı ve güçlü linkleri siteniz için özel olarak tespit eder ve uygular. Bu nedenle herhangi bir zararı yoktur. Paket içerisinde toxic ya da spam içeren linkler bulunmamaktadır.

Dış SEO (Off Page SEO) ve Backlinklerin Önemi

SEO yönergeleri iç SEO ve dış SEO şeklinde iki başlık altında incelenmektedir. Backlinkler ve uyguladığımız Backlink paketleri ise Dış SEO başlığının bir parçasıdır. Yüksek rekabetin olduğu, müşteri kitlesinin geniş olduğu ve aranma hacminin yüksek olduğu kelimelerde her geçen gün sıralmaya girmek zorlaşmaktadır. Bu nedenle Dış SEO kavramının önemi günden güne artmaktadır. Dış SEO denilince akla ilk olarak backlinkler gelmektedir. Sitenin link gücünü arttırarak kolayca sıralamada yükselebilirsiniz ancak yüksek rekabetin olduğu anahtar kelimelerde bu durum oldukça zorlamaktadır. Eskiden çoğu anahtar kelimede rekabet bu kadar yüksek olmadığı için sitelerin yükselmesi daha kolaydı. Google algoritması bu kadar detaylı analizler yapamıyor ve uygulanan pek çok yöntemin farkına varamıyordu. Bu sayede siteler oldukça kolay bir şekilde sıralamaya, ilk sıralara gelebiliyordu. Günümüzde bu durum yaptığınız SEO yatırımı ile doğru orantılıdır.

Arama motoru algoritması sıralamayı belirlerken öncelikle iç SEO kriterlerine göre siteleri değerlendiriyor, uygunluk sonrası bu sitelerin backlink güçlerine yani site otoritelerine bakarak sıralamaya dahil ediyor. Kaliteli ve doğru backlinkleri alan siteler bu sayede sıralamada kendine yer bulurken diğer siteler ne kadar SEO uyumlu olursa olsun sıralamaya girmeyi başaramıyorlar. Uyguladığımız dış SEO teknikleri ve backlinkler ile site otoritenizi arttırıyor, marka bilinirliğinize katkı sağlıyor ve site performansınızı iyileştirerek sıralamaya girmenize yardımcı oluyoruz. Unutmayın ki SEO bir yarış ve backlinkler bu yarışın kilit noktasıdır.

İç SEO (On Page SEO) ve Backlink Paketleri İlişkisi

Dış SEO çalışmaları öncesinde sitenizin içeriklerinin ve genel yapısının SEO uyumlu olması gerekir. Bu nedenle Backlink paketleri içerisinde sitenizin iç SEO çalışmalarını pozitif etkileyecek çalışmalarda göreceksiniz. Uyguladığımız yöntemler ile sitenizin backlink paketleri sonucu maksimum verimi almasını hedefliyoruz bu nedenle paket alan müşterilere, paket dahilinde iç SEO çalışması da yapıyoruz. Bazı analizler ile sitenizin durumunu ortaya koyuyor ve SEO stratejinize yön veriyoruz. Uyguladığımız kaliteli linklerin maksimum verimi getirmesi ve müşterilerimizin siteleri için yüksek performans oluşturmasını hedefliyoruz.

İlerleyen dönemde uygulayacağınız SEO stratejisinin temellerini bizden aldığınız backlink paketleri ile atabilirsiniz. Bu sayede hem sitenizin iç SEO’su düzelmeye başlar hem de kaliteli linklere sahip olarak müşterilerinize fark atabilirsiniz.

Backlink Paketlerini Satın Almadan Önce Neye Dikkat Etmeliyiz?

Backlink paketi satın alırken önceliğiniz linklerin organik olmasıdır. Programlar ile oluşturulan linkler spam değeri taşır ve arama motoru yönergelerine göre sitenizin ceza almasını sağlar. Bu nedenle tamamen organik linklerden oluşmuş backlink paketleri tercih edilmelidir. Satın aldığınız yer siteniz için iyi bir çalışma yapıyormuş gibi gösterebilir ancak linkler Google Search Console > Bağlantılar panelinize düşmeye başladıkça sizlerde bu linklerin organik olmadığını fark edebilirsiniz. Bazı satıcılar ise tamamen işlevsiz backlinkler ile paketlerini doldurabilir. Bu durumda da sadece boş linklere para vermiş olursunuz ve aldığınız linkler hiçbir işe yaramadan ortadan kaybolur gider. En kötü senaryoda ise aldığınız linkler bot programlar kullanılarak oluşturulan tamamen spam nitelikli linklerdir ve bu linkler uzun vadede sitenizin aralıksız sıralama cezası almasına ve arama sonuçlarından kaldırılmasına neden olabilir. Bu gibi olumsuz link çalışmalarında geri dönüş neredeyse imkansızdır ve site bir daha kullanılmamak üzere kapatılır.

Backlink satan herkes güvenilir değildir, linklerin içeriği oldukça önemlidir. İnternette veya forumlarda gezinirken “Yüksek Otoriteli Backlink”, “Yüksek Domain Otoritesi”, “Sosyal Medya Backlink Paketi“, “Forum Backlink Paketleri” gibi pek çok başlıkla satış yapmaya çalışan kişilere rastlarsınız. En basit örneğini herkesin bildiği forum sitelerinden verecek olursak bu sitelerin büyük çoğunluğu backlink alınması için oluşturulmuş, hiçbir içerik üretmeyen, arama motorları tarafından spam kabul edilen, ayda yılda bir indekslenen ve dizine eklenen sitelerdir. Bizim paket içeriklerimiz ise organik trafiği olan, tek amacı backlink olmayan, kullanıcıları için içerik üreten yerli ve yabancı sitelerdir.

Backlink paketleri için bir diğer dikkat etmeniz gereken başlık ise “Ucuz Backlink Paketi” diyebiliriz. Backlink listesi oluşturmak, siteleri taramak, trafiklerini ve otoritelerini takip etmek başlı başına bir mesaidir ve iş gücünün karşılığı sizlerde taktir edersiniz ki 200-300 TL değildir. Ancak bazı satıcılarda bu fiyatlara satılan paketler göreceksiniz. Bu paketlerin tamamı Money Robot, GSA Search Engine Ranker, ScrapeBox, SEO AutoPilot, Comment Backlink gibi illegal kabul edilen siyah şapkalı SEO uzmanlarının kolaya kaçmak için kullandığı programlar tarafından üretilen linklerdir. Bu tarz programlar ile oluşturulan listeler ve linkler tamamen zararlıdır. Piyasada yüksek rekabetin olduğu sektörlerde Anti SEO için bu programları kullanarak rakiplerini yok etmeye çalışan pek çok içerik üreticisi ve site sahibi varken, sizlerin siteleriniz için böyle listelerden oluşan backlink paketlerini satın almanız SEO’nuzu negatif etkileyecektir.

Sıralama Garantili Backlink Paketleri

Sıralama garantili backlink paketleri yukarıdaki yazımızda bahsettiğimiz programlar ile bir anda binlerce linkin sitenizi işaret etmesiyle oluşturuluyor. Bu programlarda hazırlanan diyagramlar ile bir kaç günde 10.000 üzerinde backlink alabiliyorsunuz. Arama motoru algoritması bunu iyi bir şey olarak algılasa da linkler arama motoru botları tarafından tarandıkça zararlı ve spam oldukları ortaya çıkıyor ve siteniz muhtemelen en geç 6 ay sonunda ceza alarak arama motorlarından kaldırılıyor.

Sıralama garantisi Google yönergelerine göre verilmesi imkansız bir garantidir. Çünkü sıralama faktörleri her geçen gün farklılık gösterebiliyor. En iyi uzmanlar bile sıralama garantisi yerine performans garantisi veriyor. Sıralama garantili backlink paketleri ise sadece kısa vadede işe yarasa da uzun vadede kesinlikle zararlı sonuçlar ile sitenizi geri dönülmez bir yola sokabiliyor.

ReklamWeb olarak sıralama garantisi vermiyoruz ancak sitenizin performansında artış garantisi verebiliriz. Backlink alacağımız siteler üzerinden doğrudan kullanıcılar gelebilirken, direkt site otoritesini yükseltecek şekilde çalışma yürüttüğümüz için diğer sayfalarınızda hedeflediği anahtar kelimelerde yükselecektir ve site performansınız artacaktır. Performans garantisini örnekleyecek olursak; örneğin sitenizin günlük trafiği 100 kullanıcı. Çalışmamızın sonunda, aradan 2-3 ay geçtikten sonra ortalama günlük trafiğiniz en az 150, en fazla ise 300 olacaktır.

Performans Garantili Backlink Paketleri

Performans garantili backlink paketlerimiz SEO uzmanları tarafından sitenize özel hazırlanır. Listeye eklenen sitelerin içerikleri, trafiği, otoritesi dikkate alınır. Rekabete göre farklı linklerde eklenerek paket içeriği zenginleştirilir. Sitelerin Google yönergelerine uygunluğuna dikkat edilir ve siteniz için linkler alınır. Oluşturulan pakette sitenizin Domain Authority (DA) puanını arttırarak genel link gücünü (Link Juice) arttırmayı hedefleriz. Bu sayede alt sayfalar ve uzun kuyruklu anahtar kelimeler (Long Tail Keywords) için de güçlü bir yükseliş yakalanır. Ek olarak belirttiğiniz önemli sayfalar ve kısa kuyruklu anahtar kelimeler (Short Tail Keywords) için de çalışma yürütülür ve bu sayede uzun vadede rekabetin ve trafiğin yüksek olduğu anahtar kelimelerde de performans artışı yakalayarak en fazla 3 ayda mevcut trafiğinizi en az %50 oranında arttırabilirsiniz.

ReklamWeb Backlink Paketleri ve Ayrıcalıklar

Reklamweb’den bir backlink paketi aldığınızda sitenizle birden fazla SEO uzmanı ilgilenmeye başlar. Öncelikle uzmanlarımız sitenizin iç SEO çalışmaları için paket dahilinde bir çalışma yürütür. Çalışma sonucunda ise profesyonel SEO uzmanımız ve takım liderimiz çalışmanın doğruluğunu kontrol eder, onay veriri. Sonrasında ise sitenize uygun olan linklerin bir listesi çıkarılır ve siteniz için link alım süreci başlar. Çalışma tam etkisini 1-3 ay arasında göstereceği için bu süreç sonunda ekibimiz tarafından memnuniyet kontrolü için tekrar aranızsınız ve linklerin etkisini, pazarın durumunu ve rekabeti değerlendirmeye alırız. Sonrasında yeni bir çalışma yapılabilir. Bizim önerdiğimiz çalışma sıklığı ise ayda bir seferdir. Siteniz için SEO’nuzu pozitif etkileyen hiçbir duruma dokunulmaz, eklentiler ve içerik düzenlemeleri sırasında sizin onayınız alınır ve sonrasında çalışma uygulanır.

Backlink Nedir?

Backlink bir web sitesinden sizin sitenize ya da farklı bir siteye verilen bağlantıdır. Kullanıcılar bu bağlantıya tıklayarak yeni siteye yönlendirilir, arama motoru botları ise mevcut siteyi tararken bu bağlantıyı keşfeder ve bağlantı verilen siteyi ziyaret eder. Arama motorları siteleri bağlantılar üzerinden keşfeder. Backlinkler bu nedenle en önemli sıralama faktörleridir.

Backlink Paketleri Nedir? Ne İşe Yararlar?

Pek çok link türünün önerilen backlink grafiğine göre (Dofollow, Nofollow, UGC, Sponsored vs.) paket içerisine eklenmesidir. Backlink paketleri sitenizin referans bağlantısını arttırarak sıralamada yükselmenizi sağlar, sitenizin tanıtımını yapar.

1. Sayfa Garantisi Veriyor musunuz?

 1. Sayfa ya da 1. Sıra garantisi algoritma ve Google yönergeleri dikkate alındığında verilmesi imkansız bir garantidir. Bazı anahtar kelimelerinizde ilk sayfa ve ilk sıra olabilir ancak bu site otoritesinin çalışma sonu artmasıyla doğru orantılı olacaktır. Bu nedenle ilk sıra ya da sayfa garantisi vermemekteyiz. Veren kişilere de itibar etmemenizi tavsiye ederiz. Günümüzde bu tarz garantileri genelde dolandırıcılar ya da illegal bot yöntemler kullanan kişiler vermektedir.

Backlink Paketi Satın Alma İşlemini Nasıl Yaparım?

Teklif al kısmından bizimle iletişime geçebilir ya da whatsapp butonuna tıklayarak whatsapp üzerinden talep edebilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra çalışma başlayacaktır.

Ads 5500 Harca 5500 Kazan Kod Çekilişine Ücretsiz Başvurun.

Mesaj Gönder
Mesaj Gönderin
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim?